Dom i ogród

Tempo życia w mieście i wózek, który nadąża – Bugaboo Cameleon 3

Artykuł sponsorowany.

Zawsze byliście w ciągłym ruchu, a teraz, z maluszkiem u boku, nie chcecie tego zmieniać? Musicie często przemieszczać się po mieście? Lubicie wycieczki za miasto? Zastanawiacie się, jak ułatwić sobie życie? Wózek Bugaboo Cameleon 3 będzie Waszym wiernym przyjacielem – zawsze w ruchu!

Sprytne rozwiązania, łatwe przenoszenie, możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb – tego poszukują rodzice w wielkim mieście, stający przed ważnym wyborem – wózek dla maluszka. Bugaboo Cameleon 3 to jeden z najchętniej wybieranych modeli, który cieszy się zaufaniem rodziców na całym świcie. Co on w sobie ma, spytacie?

Lekki i kompaktowy – idealny na miejskie warunki

Wózek Bugaboo  to przede wszystkim lekka i kompaktowa konstrukcja, ułatwiająca poruszanie się po mieście i przechowywanie wózka w domu czy restauracji. Ten model to jedna z najmniejszych i zarazem najlżejszych konstrukcji w klasie wózków głęboko-spacerowych, ważąca zaledwie 9,6 kg. Niewielkie wymiary złożonego wózka (86x59x30 cm) lubią się bagażnikami samochodowymi, metrem i pociągami. 

To, co tygryski lubią najbardziej

Aby maksymalnie ułatwić rodzicom funkcjonowanie w ciągłym ruchu i łączenie opieki nad maleństwem z aktywnym trybem życia, wózek Bugaboo Cameleon 3 ma kilka funkcji, dzięki którym dobrze dopasujecie go do siebie.

Jedną z nich jest przekładane siedzisko z mechanizmem regulacji kąta nachylenia. Niektóre maluchy lubią podróżować przodem do świata, inne wolą patrzeć na mamę i tatę, jeszcze inne najlepiej czują się w zmiennych warunkach – w zależności od tego czy są przed drzemką, tuż po niej lub jak długo siedzą w wózku. Bugaboo Cameleon 3 pozwala na łatwe przełożenie siedziska i regulację kata nachylenia oparcia zarówno w pozycji tyłem i przodem do kierunku jazdy.

#rodzicewterenie

Camelon 3 pozwala też na przekładanie rączki. Ustawiając ją tradycyjnie po stronie przeciwnej  do mniejszych, obrotowych kółek, będziecie płynnie manewrować wózkiem. Stabilna, komfortowa jazda bez zbędnego wysiłku na codzienne wędrówki po mieście, kiedy delikatnym pchnięciem jednej ręki poprowadzicie wózek – marzenie każdego rodzica.

Przełożenie rączki na drugą stronę, tę przy małych kółkach sprawia, że wózek Bugaboo jest gotowy do pokonywania trudniejszych przeszkód.

Wyjątkowa opcja ustawienia wózka w trybie dwukołowym lub z większymi kołami znajdującymi się z przodu zapewnia wygodne pokonywanie grząskiego piasku, a także śnieżnych zasp.

Wózek, który zmienia się jak kameleon, by nadążyć za zmieniającymi się potrzebami rodzin w wielkich miastach – Bugaboo Cameleon 3 zabierze Was na główną ulicę, plażę i zaśnieżony stok, ale nigdy nie zostawi Was na lodzie!