Rozwój

Skuteczne sposoby na sprawną naukę języka hiszpańskiego

Małe grupy kursantów, autorski program i sprawdzone narzędzia do nauki – tak może wyglądać sprawna nauka języka obcego. Jak motywować do zdobywania wiedzy w dorosłym wieku? Jak skutecznie uczyć małe dzieci? Dlaczego praktyczna nauka języka jest najbardziej efektywna? Sprawdź teraz, jak ciekawa i praktyczna może być nauka języka hiszpańskiego w grupach lub indywidualnie.

Szyte na miarę kursy hiszpańskiego dla pracowników

Pracownicy, którzy zaczynają działalność w branżach specjalistycznych, chcą pogłębić znajomość języka o słownictwo i zwroty funkcjonujące w danej branży. Dzięki temu mogą posługiwać się biegle językiem, podczas pisania dokumentów, korespondencji oraz w rozmowach telefonicznych. W takim przypadku kursy hiszpańskiego są przygotowane zgodnie z oczekiwaniami kursanta. Dedykowany lektor językowy opracowuje materiały i w ich oparciu prowadzi zajęcia. W segmencie business można również trenować pisanie CV dla obcojęzycznego pracodawcy, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a nawet ułożyć przemówienie przed ważnym wystąpieniem. Kilka godzin coachingu językowego znacząco poprawi jakość wypowiedzi.

Nauka języka hiszpańskiego dla uczniów i studentów

Ważną rolę w ścieżce kariery odgrywają państwowe i międzynarodowe egzaminy językowe. Warto wiedzieć jak w praktyce wygląda egzamin i jak przygotować się możliwie najlepiej, aby dobyć zaliczenie na satysfakcjonującym poziomie. Kursanci uczą się do matury lub do egzaminów na studia. Lektor podpowiada, na co zwrócić szczególną uwagę i jak nie dać się złapać w egzaminacyjne pułapki. Możliwa jest także nauka hiszpańskiego w innym języku, na przykład kursy języka hiszpańskiego po angielsku są bardzo popularne wśród studentów.

Praktyczna nauka języka hiszpańskiego dla dzieci

Zajęcia dla dzieci najczęściej prowadzone są z użyciem różnego rodzaju rekwizytów i narzędzi multimedialnych. Lektorzy korzystają z mowy ciała, a także z pomocy kreatywnych gier zespołowych i indywidualnych. Podczas zabawy dzieci uczą się praktycznego języka i poprawnej wymowy. Jednym z narzędzi, z którego korzystają lektorzy są Flash Cards – karty do gry, dzięki którym nauka języka hiszpańskiego jest bardzo skuteczna.  Rekwizyty sprawiają, że komunikacja między lektorem a małymi kursantami jest efektywna, a zajęcia są ekscytujące.