Rozwój

Dlaczego zwiedzając Kazimierz Dolny warto skorzystać z profesjonalnych usług SPA w hotelu?

Artykuł partnera.

Kazimierz Dolny – miasteczko artystów chętnie odwiedzane przez aktorów, reżyserów, śpiewaków i klezmersów. Pierwsi sto lat temu, na kazimierskim rynku i w okolicznych, cienistych wąwozach pojawili się malarze i pisarze. Klimat bohemy jest obecny do dziś, a tradycje życia dawnej cyganerii kultywują obecne środowiska artystyczne. Słynne festiwale i przeglądy dają okazję do spędzania czasu na wspólnych zabawach, jak za dawnych czasów bohemy. Życie towarzyskie kwitnie, zjeżdża się tu śmietanka towarzyska, więc nie łatwo w sezonie o hotel. Kazimierz Dolny to piękny rynek ze zabytkowymi kamieniczkami, spójna architektura, mnóstwo restauracji, kafejek, galerii sztuki, a także hotel ze SPA i liczne atrakcje. Warto tu przyjechać i chłonąć niepowtarzalną atmosferę.

Relaksujący weekend? Hotel ze SPA Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny znajduje się w woj. lubelskim, jest położony nad Wisłą w zachodniej części Płaskowyżu Nałęczowskiego. Linia rzeki wyznacza drogę z Warszawy, która jest oddalona zaledwie o 150 km. W ciągu półtorej godziny, jadąc ze stolicy samochodem, można przenieść się na okolicę pełną malowniczych wąwozów, skałek, na piaszczysty brzeg Wisły. Autem lub pociągiem – łatwo dojechać na weekend lub dłuższy urlop. Warto zarezerwować wcześniej hotel ze SPA. Kazimierz Dolny to doskonałe miejsce na samotne wędrówki lub romantyczny weekend we dwoje. Czas wypełni odkrywanie okolicy, piesze wędrówki, odwiedzanie galerii sztuki, a także skosztowanie lokalnego jedzenia lub oddanie się relaksującym zabiegom w hotelu ze SPA.

Sanus Per Aquam proponuje Hotel Kazimierz Dolny

Profesjonalne SPA to doskonałe miejsce na podarowanie sobie i bliskim odprężenia, regeneracji organizmu, a także zdrowia i urody. Warto naładować baterie, odpocząć i przyjemnie spędzić czas. Dzięki zabiegom na ciało, masażom, peelingom, kąpielom i saunie mamy możliwość upiększyć ciało, ukoić zmysły, minimalizować stres i rozładować napięcie. Wszystko w myśl idei „Sanus Per Aquam”, czyli zdrowie przez wodę, w której swoją genezę ma skrót SPA.

Hotel ze SPA na każdą pogodę

Miejsce oferuje mnóstwo atrakcji, ale w naszym klimacie z pogodą bywa różnie. Wybierając hotel Kazimierz Dolny z basenem i ciekawą ofertą SPA, zyskamy pewność, że nawet gdy aura nie dopisze, spędzimy przyjemnie czas. Do dyspozycji gości obok basenu jest sauna, łaźnia parowa, masaże i bicze wodne, oraz wspaniale wyposażone SPA Esterka. Szykuje się sporo miłych przeżyć bez względu na pogodę.